ליהנות שוב משיניים חזקות ויפות אצל ד"ר מרעי בהרצליה

להחזיר את התפקוד והאסתטיקה למה שהיו פעם

כדי ליהנות מחיוך יפה וביטחון עצמי גבוה, ללעוס ולדבר כבעבר, עושים שיקום על גבי שתלים.

"אני מרגישה שהוא שיקם לי את הפה, נקודה".

המטופלים של ד"ר מרעי כבהה מספרים על הטיפולים המורכבים שעברו והחלומות שד"ר מרעי כבהה הגשים להם.

 

אם איבדת שיניים מסיבה כלשהי, ובכך נפגעו המראה החיצוני שלך או יכולת התפקוד, הלעיסה והדיבור, כדאי לדעת שקיים פתרון טיפולי חדשני ויעיל שמאפשר לך להחליף את השיניים הטבעיות שאבדו בשיניים מלאכותיות, פונקציונליות ויפות: שיקום על גבי שתלים.

לפרטים נוספים, לשאלות ולתיאום תור:

איך עובד שיקום על גבי שתלים?

במסגרת הטיפול, מחליפים את שורשי השיניים בשתל דנטלי מטיטניום, ואת השיניים עצמן מחליפים בכתרים או גשרים עשויים מחרסינה או זירקוניה. השיקום מורכב ממספר שלבים:

נבצע צילומים, הדמיות וסריקה דיגיטלית ממוחשבת של הפה והשיניים, כדי לבנות סד דיגיטלי שמותאם במיוחד למאפיינים האישיים שלך. כך התהליך יהיה מדויק יותר, נפחית את הסיכונים והסיבוכים, נקל ונקצר מהותית את תהליך ההחלמה.

1

נשתיל לך שתלים דנטליים. זהו הליך כירורגי פשוט יחסית, שמתבצע בהרדמה מקומית (אפשרות גם בסדציה או הרדמה מלאה). כך ניצור בסיס יציב וחזק לשיקום בריא שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

2

נבנה על גבי השתלים הדנטליים, בהתאם לצורך ותוך שימוש במגוון שיטות וכלים טכנולוגיים, את הכתרים או הגשרים שיעניקו לך את הפונקציונליות והאסתטיקה שהיו לך בעבר.

3

נפנה אותך לטיפול הסרת אבנית והדרכה מקצועית ואינדיבידואלית אצל השיננית המוסמכת שלנו, ונזמין אותך לביקורות תקופתיות על מנת להבטיח שיניים יפות ואסתטיות לאורך שנים רבות!

4

תמונות לפני ואחרי

  • שיקום היכולת ללעוס כבעבר
  • שיקום היכולת לדבר בצורה תקינה
  • אפשרות לחייך חיוך רחב ויפה
  • וליהנות שוב מביטחון עצמי גבוה

לפרטים נוספים, לשאלות ולתיאום תור:

מוסמך ע"י משרד הבריאות בביצוע טיפולי שיניים תחת סדציה והרדמה מלאה

סריקה ממוחשבת, תכנון דיגיטלי מתקדם וטיפול מותאם אישית לכל מטופל/ת

מינימום תופעות לוואי, החלמה מהירה ותוצאות אפקטיביות לאורך זמן

מגוון אפשרויות שיקום גם במקרים של חוסר בנפח עצם

שימוש בטכנולוגיות חדשניות ובחומרים איכותיים

למה דווקא ד"ר מרעי כבהה?

בזכות השירות

ד"ר מרעי מצטיין בשירות אדיב, נגיש, תומך וסבלני, וכך גם צוות המרפאה. אנחנו מקבלים כל מטופל בחיוך, ושמחים גם לקבל מחמאות; על יחסי האנוש הטובים שלנו

בזכות המקצועיות

הידע והניסיון של ד"ר מרעי מתבטאים בשקיפות מלאה, שיתוף המטופלים ומענה בגובה העיניים על כל שאלה. זו הדרך הטובה ביותר לבסס אמון וביטחון בקרב המטופלים שלנו

בזכות החדשנות

ד"ר מרעי הוא אדם ורופא עם תשוקה אדירה לחדשנות ומצוינות, ולכן מקפיד להשתמש בציוד ובמכשור המתקדמים ביותר ובמיטב הטכנולוגיה והעזרים הדיגיטליים

בזכות הניסיון

ד"ר מרעי מוסמך על ידי משרד הבריאות לביצוע טיפולי שיניים תחת סדציה והרדמה ובעל ניסיון רב בביצוע טיפולי שיניים מורכבים וממושכים הכוללים כירורגיה ושיקום

אודות ד"ר מרעי

ד"ר מרעי כבהה הוא בוגר מצטיין של מסלול רפואת שיניים באוניברסיטת רגנסבורג שבגרמניה (2007), ועוסק בטיפולי רפואת שיניים אסתטית, יישור שיניים ושיקום הפה על גבי שתלים. 

עם השנים עבר במרפאות מומחים לשיקום הפה וכירורגיית פה ולסת, וכן ביחידה לטיפול בחולים בסיכון גבוה שבביה"ח פוריה בטבריה; שם צבר ניסיון רב בטיפולים דנטליים מורכבים ולאוכלוסיות מורכבות, ובפרט במקרים מורכבים של כירורגיה ושיקום על גבי שתלים.

מ-2011 ועד היום הוא מנהל מרפאות שיניים פרטיות המציעות מגוון רחב של טיפולי שיניים, ביניהם שיקום על גבי שתלים תחת הרדמה מקומית, סדציה (טשטוש) והרדמה מלאה.

לקוחות מספרים

א., נתניה
קרא עוד
דר כבהה וצוות המרפאה האדיר, דר מרעי צודה על הטיפטל המסור והחוויה המתקנת...אחרי שרופא הרס לי שתלים כי עשה גשר לא תקין. כרגע אני אחרי ניתוח מורכב של הרמת סינוס והשתלת עצם ושתלים, אם אגיד שהניתוח עבר באופן קל ומושלם תאמינו לי ?! אינה השיננית עם ידי הזהב וסובלנות אוי כמה סובלנות! תודה לכם יקירימעריך ביותר ואמשיך להמליץ בחוווום
גבאי ירון, הרצליה
קרא עוד
אשמח אם אשר אני כותב כעת יקראו ברצינות ! עברתי בחיי הרבה רופאיי שיניים ואף הייתי מיודד עם אחת מהם... אבל!.. בא לי אפילו ל"צעוק"! שכולם ישמעו ד"ר מרעי כבהה! מקצוען אמין סובלני נפש עדינה יודע כול צעד מרגע שמטופל נכנס אליו מה לעשות ואיך להיות אנושי מקצועי ושוב אמין! אציין שאני באופן אישי יחד עם אימי! שעברנו אצלו טיפולים לפעמים קצת קשים ומסובכים הם הפכו להיות ממש באופן הכי קל הכי מובן הכי מסור אלינו... ולפעמים אני אומר שנשארו לא הרבה עוד רנשים מקצועיים אמינים טובים רגישים וכזה הוא דר מרעי כבהה! וכול הצוות שלו הנפלא! אני מודה לכם מאוד! ואני מבקש למרות שאני י6דע שלעולם לא תשתנו אלא תמשיכו להיות מדהימים כפי שאתם!!! ירון גבאי! 052-7977502
דדוש דבורית, נתניה
קרא עוד
הייתי חייבת לשתף... שבוע שעבר התחלתי טיפול בסדציה טיפול מורכב (מה לעשות פחדנית 🙂 היה במילה אחת "מושלם" !!! אציין את אלה המזכירה שתרחה להתקשר אלי בסוף השבוע מספר פעמים לשאול איך אני מרגישה? אמרתי לה לא תאמיני אין לי בכלל הכאבים.! העיקר קניתי תרופות נגד כאבים כי פחדתי מהיום שאחרי.. באמת חוויה מתקנת. כמו שהבטחת דר מרעי אז נכון יש עוד עבודה אשמח לעדכן. תודה ד"ר מרעי
אביחי חדד, פ"ת
קרא עוד
אני עובד בכיר במערכת הבריאות EMS, ראיתי עשרות אם לא אלפי נותני שירות במקצועות הבריאות.. ד"ר מרעי הוא אחד מהרופאים שהשאירו לי רושם טוב מהמפגש הראשון שלנו וכל מפגש הוא לא מפסיק להוכיח לי את זה.. במעשים לא בדיבורים. ד"ר מרעי הוא רופא בחסד עליון! מקצועי ומקצוען, שנותן את כל כולו למען המטופל ובני משפחתו בעיקר הייתי מציין את ידו העדינה והמתחשבת במטופל.. יש לציין לחיוב גם את הצוות שלו במרפאה שנותנים הרגשה של בית והכנסת אורחים מופתית. ואסיים בדבר שפחות לא חשוב וזה התמורה הכספית אותה גובה ד"ר מרעי במרפאה המפוארת בהרצליה.. מחירים הוגנים במיוחד ושווים לכל כיס. אין לי אלא רק להודות לד"ר מרעי ולצוותו הנפלא. תודה על הכל. עלה והצלח!
עופרה שדו, עפולה
קרא עוד
אני מתכוררת בעפולה והיה לי חשוב להיות מטופלת אצל ד"ר מרעי לאחר שטיפל בביתי ובבעלי בחברתי הטובה ובילדיה ולכן ךא היה לי ספק שאני לא מחפשת ומגיעה ישורות למרות המרחק וריבוי רופאי השיניים באיזור. השירות אדיב יחס אישי הסבר במשך כל הטיפול.למרות שעברתי טיפול מיחזור שתלים קידמיים כולל השתלת עצם לא נרגשתי כלום במהלך הטיפול. ההנחיה לאחר הטיפול כיצד לנהוג היתה ברורה ולמרות סאת מנהלת המרפאנ אלה התקשרה לשאול ולבדוק. אחרי שעה גם ד"ר מרעי התקשר. ממליצה בחום
הקודם
הבא

שאלות נפוצות

כפי שמפורט לעיל, התהליך מורכב ממספר שלבים: שלב הסריקה הדיגיטלית לא כרוך בכאבים כלל, משום שהטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבצע סריקה וצילום של חלל הפה, השיניים והעצמות במדויק ובאופן לא פולשני.
השלב הבא, במסגרתו מוחדרים השתלים הדנטליים, מתבצע בהרדמה מקומית (עם אפשרות לסדציה או הרדמה מלאה), ולאחריו ייתכנו כאבים קלים שחולפים לאחר מספר ימים וניתן להתמודד איתם בקלות באמצעות משככי כאבים. זהו המצב גם אם יש צורך בשלבי ביניים, כגון הרמת סינוס או השתלת עצם, וכך גם בשלב בניית השיקום על גבי השתלים: בניית הכתרים או הגשרים מתבצעת בהרדמה מקומית, ולאחר התפוגגות חומרי ההרדמה ייתכנו כאבים קלים וחולפים, שניתן להתמודד איתם בעזרת משככי כאבים.
שלב השיקום לרוב מבוצע ללא הרדמות כלל.

תהליך ההשתלה הממוחשב עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית כדי לסרוק את חלל הפה והשיניים של המטופל/ת, כולל את כמות העצם, איכותה וצפיפותה. כך ניתן לבנות לכל מטופל/ת סד דיגיטלי מותאם אישית, ובעזרתו לתכנן ולבצע את השתלת השתלים הדנטליים בצורה מדויקת. זהו היתרון העיקרי של התהליך הממוחשב, משום שניתן לבצע את הטיפול על פי תכנון מוקדם, בלי חתכים מיותרים, ולפיכך עם פחות תופעות לוואי ועם משך החלמה קצר יותר.

לאנשים שאיבדו או צפויים לאבד שן אחת או יותר, מכל סיבה שהיא. ככל שמאבדים יותר שיניים כך הפגיעה בתפקוד משמעותית יותר: הלעיסה נעשית קשה, הדיבור עשוי להשתבש ועוד. אובדן שיניים משפיע גם על המראה החיצוני, החל מפגיעה באסתטיקה של החיוך ועד ללחיים שקועות היוצרות מראה פנים מבוגר ו"עייף"; ובמקרים רבים הפגיעה באסתטיקה מובילה גם לפגיעה בביטחון העצמי. שיקום על גבי שתלים למעשה מחזיר את הגלגל לאחור הן בהיבט התפקוד והן בהיבט האסתטי.
במרפאה של ד"ר מרעי מבצעים גם פרוצדורות כהכנה לשלב ההשתלות, כגון: הרמת סינוס או השתלת עצם, המיועדות למטופלים שאין להם די נפח עצם.

התשובה תלויה במאפיינים האינדיבידואליים של כל מטופל ומטופלת. במקרים מסוימים ההליך כולו אורך כמה חודשים, ובמקרים אחרים ניתן לבצע גם השתלת שיניים ביום אחד בלבד. באופן עקרוני, שיקום על גבי שתלים מורכב ממספר שלבים ולרוב יש צורך בתקופות המתנה ביניהם, מה שעשוי להאריך את התהליך.
בנוסף, לעיתים יש צורך בשלבי ביניים. לדוגמה, מטופל שאין לו די נפח עצם כדי לאחוז את השתלים הדנטליים בצורה יציבה, עשוי להזדקק להשתלת עצם או הרמת סינוס. במקרה כזה יתכן שיהיה צורך בתקופת החלמה של מספר חודשים, לפני שניתן יהיה להמשיך בתהליך.
בכל מקרה, הודות לסריקה ממוחשבת, בניית סד ממוחשב מותאם אישית ותכנון מראש של כל תהליך השיקום, ההחלמה מהירה מהותית יותר מאשר בשיטות הרגילות. בנוסף, התכנון הממוחשב של סד כירורגי מאפשר לעיתים להימנע מן הצורך בהרמת סינוס והשתלת עצם, או להפחית משמעותית את כמות העצם המושתלת.
כמו כן חשוב לציין כי לאורך כל הטיפול אנו דואגים להכין שיקום זמני אסתטי ופונקציונלי, כך שניתן להמשיך לחייך, לדבר וללעוס כרגיל.

עישון הוא לא בריא ואינו מומלץ בכל מקרה. בפרט כאשר מטופלים שמעשנים עוברים שיקומי פה מורכבים, השתלות שיניים או השתלות עצם, יש לדעת שעישון מעלה את הסיכון לזיהומים ולכישלון של הטיפול.

לפרטים נוספים, לשאלות ולתיאום תור

© 2023 All rights reserved

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​