חוזרים לחייך עם שיקום על גבי שתלים בהרצליה

הצטרפו לאלפי מטופלים שחזרו לחייך בזכות ד"ר כבהה, רופא השיניים מהרצליה בעל 15 שנות ותק

לייעוץ והכוונה אישית התקשרו ל-

או השאירו פרטים

"בעזרת שיקום מותאם אנחנו נגיע לשיקום הקבוע שיהיה יפה ומותאם מאוד לכל מטופל"

ד"ר מרעי מספר: "הגיעה אלי בחורה בשנות ה-40 סבלה מניידות גדולה בשיניים בלסת עליונה תכננו לה לעקור את כל השיניים בלסת עליונה ולעשות לה שתלים במקרה הזה תכננו שהשתלים האלה יהיו במקום הנכון

בכדי להשיג לה תוצאה אסתטית יפה וביום הביצוע של השתלים אנחנו גם מסרנו לה שיניים יפות וראויות שיכלה גם באותו היום לצאת ולחיייך

כעבור שלושה חודשים מהטיפול הראשון המטופלת לקחה מאיתנו מידות לשיקום הקבוע וסיימנו את המקרה הזה בשיקוע מאוד קבוע שהוא מאוד יפה ואסתטי".

נגן וידאו

החזון שלנו

לשדרג לך את איכות החיים עם טיפול וליווי אישי,שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר
הכל כדי לאפשר לך להשיג את החיוך שתמיד דמיינת לעצמך

תכנון הטיפול תוך כדי ראייה פרסונאלית ומקצועית כלפי כל מטופל

שימוש בחומרים איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות

מוסמך ע"י משרד הבריאות בביצוע טיפולי שיניים תחת סדציה והרדמה

תמונות לפני ואחרי

מהן השיטות השונות לשיקום על גבי שתלים?

שיקום מודבק – השחזור מודבק על גבי השתל באמצעות דבק מיוחד. הדבק אמנם מאפשר דיוק גבוה יותר, אך עלול להישחק ולפגוע ביציבות הגשר. בנוסף, הנחה לא נכונה של הדבק עלולה לגרום לדלקות חניכיים ועצם סביב השתל ולהוביל לכישלון ההשתלה.

שיקום מוברג – השחזור מוברג על גבי השתל ע"י בורג המוברג בלחץ. השיקום המוברג קל לתיקון ולתחזוקה, נחשב יציב מאד ובעל סיכוי נמוך לסיבוכים ברקמת החניכיים או העצמות, אך יש לקחת בחשבון כי בטווח הרחוק עלולים להתרחש מצבים כגון שחרור או שבירה של בורג. עם זאת, ברוב המקרים המטופלים מרגישים בכך ופונים לתיקון טרם התפתחות הפגיעה.

תותבת מוברגת – במצבים בהם קיימים נפחי עצם או נפחי חניכיים מועטים, נפנה לפתרון זה. החיסרון המרכזי בשיטה זו הוא הקושי בניקוי אפקטיבי של החניכיים, שעלול להוביל להתפתחות דלקת חניכיים.

dr kabha (1)

כיצד מתבצע הטיפול?

השלב הכירורגי כולל את ההשתלה עצמה ואת חשיפת השתל. בשלב זה מתבצעת הצבת השתל בתוך עצם הלסת במקום שורש השן החסרה. בשבועות שלאחר הצבת השתל מתבצעת באופן טבעי החלמה של העצם והחניכיים, שגורמת לכיסוי השתל עצמו. מידת כיסוי השתל משתנה ממטופל למטופל ולא ניתנת לצפייה מראש: בחלק מהמקרים תהליך ההחלמה יגרום לכיסוי מלא של השתל, ובחלק מהמקרים לכיסוי חלקי בלבד.

תהליך חשיפת השתל הינו פעולה כירורגית זעירה וחיונית שנועדה לאפשר את הרכבת המבנה על השתל. חשיפת שתלים יכולה להתבצע תחת הרדמה מקומית או על ידי אלחוש בלבד, כתלות בכיסוי החניכיים ובצורך בחשיפה נרחבת.

השלב השיקומי, הקרוי גם השלב הפרותטי, כולל את הרכבת המבנה השיקומי על גבי השתל. אל המבנה, המשמש כמעין מתאם, מורכב בצד אחד השתל שבתוך העצם ובצד השני הכתר, שהוא החלק המשוחזר הנראה לעין.

כמה שתלים יהיה עליי לבצע?

בחירת התוכנית הטיפולית והצלחתה דורשות מיומנות וניסיון רבים של הרופא המטפל.

ניתן להתקין עד 10 שתלים בלסת אחת, אך ברוב המקרים מקובל להשתמש במספר נמוך יותר של שתלים.
מספר השתלים המדויק שלו יזדקק המטופל מושפע מפרמטרים רבים.

במרפאתנו אנו מבצעים שיטות מתקדמות המאפשרות שימוש במספר נמוך יותר של שתלים: all on 4 ו-all on 6, ומקפידים על הסבר מפורט ותיאום ציפיות שקוף ואמין על מנת שנוכל לבצע התאמה מיטבית בין שיטת הטיפול לבין נתוני המטופל, רצונותיו וצרכיו.

דר מרעי כבהה 01

לייעוץ והכוונה אישית התקשרו ל-

או השאירו פרטים

אודות המרפאה שלי

את המרפאה בהרצליה פתח ד"ר כבהה בשנת 2015. בתור מאמין אדוק בגישה טיפולית הוליסטית, הוא בוחר לשים דגש על מולטי-דיסציפלינריות ובאופן קבוע בוחר לשתף פעולה עם מומחים אחרים בתחום הדנטלי. "המטרה שלנו היא להגיע לתוצאה אופטימלית שמתאימה לאותו מטופל", הוא מסביר וממשיך: "אני לא מאמין בכללים או שבלונות או בחוסר יכולת למצוא פתרון מתאים גם לבעיית חלל הפה הכי מורכבת. אני בודק את הכל עד הפרט הקטן ביותר – האם השתלים מתאימים למנח הפנים? האם גוון הכתר משתלב באופן טבעי עם גוון העור? הקולגות שאני עובד איתם וכמובן הצוות של המרפאה שותפים לגישה זו".  

ובכן, שמו של ד"ר כבהה הולך לפניו – הוא ידוע כאחד שמתמחה בטיפול במקרים "אבודים". באופן קבוע מגיעים אליו אנשים שבמשך שנים סבלו מבעיות שיניים וחלל הפה, ניסו לטפל בהן, אך הכל לשווא, כדי שקודם כל יקשיבו להם ולאחר מכן יציעו פתרון הכי נכון והכי מתאים למצב שלהם.

"הדבר החשוב לי ביותר בעבודתי הוא שהמטופל ייתן בי אמון", אומר ד"ר מרעי כבהה, שלמרפאה שלו בהרצליה מגיעים אנשים מכל רחבי הארץ. צעירים, מבוגרים, כשהם זקוקים לטיפולים שגרתיים, כמו שחזורים או הסרת אבנית, אך בעיקר כשמדובר באסתטיקה דנטלית: יישור שיניים, השתלות, כתרים, ציפויים והלבנה. 

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​