ד"ר בהא חאג' יחיא

מומחה לכירורגית פנים ולסתות

ד"ר בהא חאג' יחיא הוא רופא שיניים ומומחה לכירורגיית פה ולסתות, רופא במחלקה לכירורגיית הפה והלסתות בבית החולים בילינסון. 
ובקיצור, ד"ר בהא הוא שילוב מנצח של כירורג פה ולסתות מנוסה, רופא שיניים עם ידע שיקומי רב, ובן אדם. בן אדם שאוהב לטפל באנשים, מתחבר אליהם ומרגיש אותם – בידיים, בעיניים, ובלב.

בהא מספר שהחלום להיות רופא שיניים החל להירקם אצלו לאחר שעבר יישור שיניים שבזכותו החל לחייך והפך לילד מאושר ובטוח בעצמו. הוא הבטיח לעצמו שיום אחד יטפל באנשים בדומה לאורתודנט שטיפל בו – באנושיות, חמלה, אמפתיה, סבלנות וסובלנות. הבטיח ומקיים. יום-יום.
בשל ניסיונו הרב הוא מצליח לתקן בעיות פה ולסת מורכבות, גם כאלו שנגרמות מרשלנות רפואית (למשל, שתלים שנדדו לסינוסים או לחלל האף, נשברו, או פגעו בעצב), והציל כבר עשרות מטופלים מבחינה שיקומית וכירורגית. כפי שמעידים עמיתיו ומטופליו, הוא יצירתי, חושב מחוץ לקופסה, בעל ידי זהב, ומעניק לכל מטופל טיפול מותאם אישית.
את ניסיונו הרב רכש ד"ר בהא בעבודתו היומיומית בבילינסון, במרפאות השיניים שבהן הוא שותף, ובהתמחותו בבית החולים וכן השתלמויות וקורסים רבים בארץ ובחו"ל.

עד כה ביצע ד"ר בהא ניתוחים רבים, גם מורכבים וייחודיים. למשל, שחזור ושיקום לסתות אטרופיות (מנוונות), הרמות סינוס מסובכות, הרמות רצפת האף, התקנה ושיקום של שתלים דנטליים, וטיפול בשברי עצמות הפנים בגישות שונות. בעבר גם ניהל שלוש מרפאות שיניים וצבר ניסיון רב בתחום שיקום הפה והניהול הרפואי. מטופלים שהגיעו אליו ללא שיניים או עם עצם לסת מנוונת מספרים ששינה להם את החיים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​